Nadzieja
No i co? Człowiek liczy na cud a co dostaje? Kolejne "nie bój sie".
Przecież szlak mnie trafi... Kiedy potrzebujesz, żeby poprostu ktoś był obok a oni znów wiedzą lepiej. Sama już nie wiem które jest najgorsze... Czy banie się ludzi, decyzji czy siebie czy depresyjne "nie chce mi się już oddychać". Oczywiście, że wolałabym się nie bać, ale co ja mogę?
Komentarze
Prześlij komentarz