Dlaczego?

Dlaczego ja? Dlaczego aż tyle? Dlaczego teraz?
Nie rozumiem i chyba nikt nie ma odpowiedzi na te pytania.
Depresja, nerwica lękowa i dwubiegunówka...
Do kompletu brakuje jakiegoś Parkinsona albo innych "gratisów".
Dlaczego blog?
Bo zbyt wielu ludzi już ucierpiało przez to a ja już nie mam siły przepraszać po każdym "chce sama", "zostaw", "boję się ". Może tak uda się nazywać to co dzieje się w środku i co nie pozwala normalnie żyć.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nie potrafie

Strachy