Posty

Wyświetlanie postów z styczeń, 2019

Jesteś ważna ale twój strach mam w dupie

Myślałam, że mogę na kimś polegać. Nawet zaczynałam ufać i wpuszczałam pół kroku w moje życie. Kolejny raz jedna sytuacja zmieniła wszystko. Kwiatek, który zaczął rozkwitać zamknął się i opadł. Tyle gadania, że trzeba zaufać, że zaryzykować. Dziękuję że kolejny raz ktoś miał w dupie mój strach. Bo wie lepiej. Jest argument i jest motywacja żeby spróbować znowu. W końcu wszystko się skończy i już nigdy nie będę się musiała bać. Może tym razem... oby...