Jesteś ważna ale twój strach mam w dupie
Myślałam, że mogę na kimś polegać. Nawet zaczynałam ufać i wpuszczałam pół kroku w moje życie.
Kolejny raz jedna sytuacja zmieniła wszystko.
Kwiatek, który zaczął rozkwitać zamknął się i opadł.
Tyle gadania, że trzeba zaufać, że zaryzykować. Dziękuję że kolejny raz ktoś miał w dupie mój strach. Bo wie lepiej.
Jest argument i jest motywacja żeby spróbować znowu. W końcu wszystko się skończy i już nigdy nie będę się musiała bać. Może tym razem... oby...
Komentarze
Prześlij komentarz