...spróbowała

No i co teraz? Zaczęła kopać i nie rozumie, kiedy ktoś mówi, że nie chce mówić. Minęły prawie 2 tygodnie i nie zdarza się to co zwykle, że rozdrapane tam sprawy jakoś się trochę zabliźniają a to... Chciała za dużo. I skoro tam przemilczałam ponad pół godziny to jak mam komuś powiedzieć o tym co tam się wydarzyło. Z tym jestem sama! Nie chce się goić a zaraz znów wtorek. Tym razem mam trzy tygodnie przerwy. Trochę pościemniałam, ale w tym momencie to chciałabym tym rzucić a nie podkładać się kolejny raz... żeby znowu zapytała i znowu polały się łzy. Porażka.  

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nie potrafie

Strachy

Dlaczego?